Výstavy 2012

05.05.2012 00:29

 

Dům a zahrada Liberec

 
 

10.-13. 5.

VIII. ročník prodejní a kontraktační výstavy zaměřené na úpravu a zařízení interiéru, exteriéru obydlí a potřeby pro zahrádkáře:

 

 

Růžová zahrada Lysá nad Labem

 
 

14.-17. 6.

Celostátní výstava růží a letních květin a zahradnické trhy.

 

 

Dny otevřených dveří v Rozáriu Hradec Králové

 
 

16.,17., 30. 7. a 1. 8.

V letošním roce uplyne 40 let od založení Soutěžního rozária. Srdečně zveme milovníky přírody, květin a zahradní architektury.

 

 

Květy 2012 Lysá nad Labem

 
 

12.-15. 7.

Celostátní výstava květin a zahradnické trhy. Expozice a květinová aranžmá Českého zahrádkářského svazu, a to na ploše 2.160 m2.

 

 

42. speciální výstava mečíků Nemyčeves

 
 

11.-12.8.

Mečíky budou vystavovat přední pěstitelé, členové specializované organizace Gladiris.
 

Flora Olomouc - letní etapa

 
 

16.-19. 8.

Mezinárodní zahradnická výstava a veletrh, letní etapa. Letní zahradnické trhy - prodej květin, zahradnického sortimentu a drobné zahradní mechanizace, pomůcek a potřeb.

     

 

 

Svět květin Trutnov – Horní Staré Město

 
 

17.-19. 8.

Výstavu pořádá ZO ČZS Trutnov 2 - Horní Staré Město, vystavující organizace: kaktusáři, citrusáři, chovatelé, včelaři, samostatní pěstitelé a výrobci z různých okresů ČR.

 

 

XI. Výstava jiřin, růží, mečíků a zeleniny Přepeře

 
 

18. 8.

Tradiční, již XI. ročník výstavy pořádá ZO ČZS v jídelně v Přepeřích.

 

 

 

ZEMĚ ŽIVITELKA České Budějovice

 
 

30.8.-4.9.

39. ročník mezinárodního agrosalonu. Obnova a rozvoj venkova, rostlinná a živočišná výroba, zemědělská technika, potravinářská výroba, lesní a vodní hospodářství, zahradnictví a pěstitelství, služby pro zemědělství, ostatní. Expozice ČZS s výpěstky květin, ovoce a zeleniny místních zahrádkářů.

   
 
 
 
     

 

 

Česko-polsko-německá výstava jiřinek Hejnice

 
 

7.-9. 9.

3. ročník pořádá Mezinárodní centrum duchovní obnovy v Hejnicích. Spojeno se soutěží mladých aranžérů zahradnických a lesnických škol. Soutěž diváků o nejhezčí jiřinku.

 

 

Jiřinkové dny - XII. Ročník Sloveč u Městce Králové

 
 

8.-9.9.

Výstava a volná prohlídka výsadby jiřin světového sortimentu ve více jak 300 odrůdách. Představení novinek 2012. Dále výstava balkonových květin, begonií, mečíků, kaktusů, fuchsií, lilií, růží, vína, kaktusů, klematisů a tropických rostlin. Zahrádkářská poradna chemické ochrany rostlin, výstava zahradního nábytku a výrobků z medu.

 

 

Zahrada Čech Litoměřice

 
 

14.-22. 9.

36. ročník nejnavštěvovanější zahradnické výstavy v České republice Zahrada Čech nabízí svým návštěvníkům tradičně bohatý sortiment pro zahrádkáře, chalupáře a kutily.

 

 

Výstava ovoce, zeleniny a květin Slatina nad Úpou

 
 

28.-30. 9. a 3.,6. a 7. 10.

Zahrádkářská výstava ovoce, zeleniny a květin s expozicí porcelánu a krajových výšivek. Výstava se koná v budově bývalé základní školy Pořádá  ZO ve Slatině nad Úpou.

 

 

ZAHRADA VÝCHODNÍCH ČECH Častolovice

 
 

5.-7. 10.

Pořádá ZO ČZS Častolovice, ÚS ČZS Rychnov n.K., městys Častolovice. Vystaveno bude ovoce a zelenina z celých Východních Čech. Květiny budou zastoupeny jiřinami, chryzanténami, begoniemi a další.

 

Kopidlnský kvítek Kopidlno

10. - 12. 10

18. ročník soutěže a výstavu pořádá zahradnická škola Kopidlno.

 

Flora Olomouc - podzimní etapa (Hortikomplex)

 
 

11.-14. 10.

Výstava ovoce, zeleniny a školkařských výpěstků. Expozice ČZS, Ovoce, především jádroviny a peckoviny doplněné hrozny révy od územních sdružení ČZS. Podzimní zahradnické trhy